Selasa. 23 Mei 2017 - 01:35:19 AM
BERITA & PENGUMUMAN

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Kursus Audit Dalaman
MS ISO9001:2015
23-24hb Mei 2017
Ibu Pejabat

~*~*~*~*~*~*~*~*~

arkib
MEDIA SOSIAL:
twitter facebook
QR Code Scan
Tarikh Kemaskini: 04 May 2017
Profil
PDF file

 

(VU7)

Ir. Haji Yahiya Awang Kahar
(Yahiya.AgKahar@sabah.gov.my)
Bachelor of Science (Hons) in Civil Engineering
University of Swansea, Wales
MBA, Waseda University, Tokyo

(J54)

Ho Tsun Lin
(TsunLin.Ho@sabah.gov.my)
Bachelor of Science (Hons) in Civil Engineering
University of Manchester

WATER RESOURCES MANAGEMENT SECTION
Assistant Director
(Acting J44)

Miklin Ationg
(Miklin.Ationg@sabah.gov.my)

Bachelor In Civil Engineering
University Malaya

PLANNING SECTION
Assistant Director
(J48)

Van Kong
(Van.Kong@sabah.gov.my)

Bachelor of Science (Hons) in Civil Engineering
University of Lakehead, Canada
 

IRRIGATION & AGRICULTURAL DRAINAGE SECTION
Senior Assistant Director
(J52)

Charles Yeo Boon Poh
(Charles.Yeo@sabah.gov.my)

Bachelor of Science (Hons) in Civil & Structural Engineering
University of Sheffield

FLOOD MITIGATION, RIVER & COASTAL SECTION
Senior Assistant Director
(J48)

Chung Kin Chong
(KinChong.Chung@sabah.gov.my)

Bachelor in Civil Engineering
University of London

HYDROLOGY & SURVEY SECTION
Assistant Director
(J41)

Margaret Chong
(Margaret.Chong@sabah.gov.my)

 Bachelor of Science in Civil Engineering
Universiti Teknologi Malaysia 

MECHANICAL SERVICES SECTION
Senior Assistant Director
(J48)

Patrick Chang
(Patrick.Chang@sabah.gov.my)

Bachelor of Engineering (Agricultural),
Universiti Pertanian Malaysia

CONTRACT & QUANTITY SURVEY SECTION
Quantity Surveyor
(J44)
Jennifer Wong
Jennifer Wong
(Jennifer.Wong@sabah.gov.my)

Bachelor of Science in Quantity Survey,
University of Galmorgan

URBAN DRAINAGE SECTION
Senior Assistant Director
(J52)
Jennifer Wong
Waily Harim
(Waily.Harim@sabah.gov.my)

Bachelor of Engineering (Civil),
University Malaya

ADMINISTRATION & ESTABLISHMENT SECTION
Administrative Officer
(N44)

Hussin Ibrahim
(Hussin.Ibrahim@sabah.gov.my)

Bacelor Sains Pembangunan Sumber Manusia
Universiti Putra Malaysia
 

ACCOUNTS SECTION
Accountant
(W41)

Norlizah Ag. Ahmad
(Norlizah.AgAhmad@sabah.gov.my)

Ijazah Perakaunan
Universiti Utara Malaysia

PENAMPANG / KOTA KINABALU DISTRICT
Senior Irrigation & Drainage Engineer
(J52)
Ng Vun Ping
Ir. Jeffrey Ng Vun Ping
(VunPing.Ng@sabah.gov.my)

Bachelor of Engineering (Civil)
University New South Wales

KOTA BELUD DISTRICT
Senior Irrigation & Drainage Engineer
(J48)
Charles Yeo Boon Poh
Ir. Siraja Bashora
(Siraja.Bashora@sabah.gov.my)

Bachelor of Science in Civil Engineering UTM

BEAUFORT DISTRICT
Irrigation & Drainage Engineer
(J44)
Van Kong Tze Yien
Fadzilah Abd. Ghani
(Fadzilah.AbdGhani@sabah.gov.my)

Bachelor of Science in Civil Engineering
Universiti Malaysia Sabah

KENINGAU DISTRICT
Irrigation & Drainage Engineer
(J44)

Lanree Asing
(Lanree.Asing@sabah.gov.my)

Bachelor of Engineering
Universiti Malaysia Sabah

RANAU DISTRICT
Irrigation & Drainage Engineer
(J41)

Charles Ng Yau Ming
(YauMing.Ng@sabah.gov.my)

Bachelor of Mechanical Engineering (UPM)
Bachelor of Civil Engineering (UTM)
 

TUARAN DISTRICT
Irrigation & Drainage Engineer
(J41)

Michael Liangson
(Michael.Liangson@sabah.gov.my)

Bachelor Engineering (Civil)
Universiti Sains Malaysia

PAPAR DISTRICT
Irrigation & Drainage Engineer
(J44)

Jerry Gungat

(Jerry.Gungat@sabah.gov.my)
Bachelor of Engineering (Civil)
Universiti Kebangsaan Malaysia

SANDAKAN DISTRICT
Irrigation & Drainage Engineer
(J44)

Ir. Chung Chan Ngee

(ChanNgee.Chung@sabah.gov.my)
Bachelor of Engineering
University of Sunderland

TAWAU DISTRICT
Irrigation & Drainage Engineer
(J41)

Jaffri Bahan

(Jaffri.Bahan@sabah.gov.my)
Bachelor Of Civil Engineering
Universiti Sains Malaysia

 

KOTA MARUDU DISTRICT
Irrigation & Drainage Engineer
(J41)

Frazer Duing
(
Frazer.Duing@sabah.gov.my)
Bachelor of Engineering
Universiti Teknologi Malaysia

TENOM DISTRICT
Irrigation & Drainage Engineer
(J41)

Robert Gampawi
(Robert.Gampawi@sabah.gov.my)
Bacelor Civil Engineering
Universiti Putra Malaysia

TAMBUNAN DISTRICT
Irrigation & Drainage Engineer
(J41)

Pg. Ismail Bin Pg. Othman
(PgIsmail.PgOthman@sabah.gov.my)

Bachelor of Engineering (Civil)
Universiti Teknologi Malaysia

KUDAT DISTRICT
Irrigation & Drainage Officer
(J38)

Voo Hon Vun
(HonVun.Voo@sabah.gov.my)

Diploma in Civil Engineering
Universiti Teknologi Malaysia

 

 

MSC Malaysia Sabah Government Mampu MY Government 1 Malaysia Jabatan Perdana Menter Pemandu myeg
Dasar Privasi & Keselamatan | Penafian & Syarat Penggunaan
Paparan terbaik menggunakan Mozilla Firefox dengan resolusi skrin 1024x768. Hakcipta Terpelihara JPS 2011-2017
Direka dan Disunting oleh TraxMultimedia Sdn Bhd
Valid CSS! WCAG 2.0 (Level AA)