Ahad. 24 Mac 2019 - 07:18:03 AM
BERITA & PENGUMUMAN

############
Lawatan Rasmi
YB
Tengku Zulpuri Shah Bin Raja Puji
Timbalan Menteri
Kementerian
Air, Tanah & Sumber Air
Ke JPS Sabah
21hb Mac 2019
#############

arkib
MEDIA SOSIAL:
twitter facebook
QR Code Scan
Tarikh Kemaskini: 21 Mar 2019
Profil
PDF file

 

(VU7)

Datuk Ir. Haji Yahiya Awang Kahar
(Yahiya.AgKahar@sabah.gov.my)
Bachelor of Science (Hons) in Civil Engineering
University of Swansea, Wales
MBA, Waseda University, Tokyo

TIMBALAN PENGARAH (OPERASI)
(J54)

Charles Yeo Boon Poh
(Charles.Yeo@sabah.gov.my

B. Sc (Hons) in Civil & Structural Engineering
University of Sheffield

TIMBALAN PENGARAH (PEMBANGUNAN)
(J54)
Ng Vun Ping
Ir. Jeffrey Ng Vun Ping
(VunPing.Ng@sabah.gov.my)

Bachelor of Engineering (Civil)
University New South Wales
PENGAIRAN & SALIRAN
Ketua Penolong Pengarah Kanan
(J52)
Jennifer Wong
Waily Harim
(Waily.Harim@sabah.gov.my

Bachelor of Engineering (Civil),
University Malaya
TEBATAN BANJIR & PANTAI
Ketua Penolong Pengarah Kanan
(J52)
Charles Yeo Boon Poh
Ir. Siraja Bashora
(Siraja.Bashora@sabah.gov.my

Bachelor of Science in Civil Engineering
Universiti Teknologi Malaysia
KORPORAT
Ketua Penolong Pengarah
(J48)

Fadzilah Abdul Ghani
(Fadzilah.AbdGhani@sabah.gov.my)

Bachelor Kejuruteraan Awam
Universiti Malaysia Sabah
SALIRAN BANDAR & SUNGAI
Ketua Penolong Pengarah Kanan
(J52)

Van Kong
(Van.Kong@sabah.gov.my)

Bachelor of Science (Hons) in Civil Engineering
University of Lakehead, Canada

PERKHIDMATAN MEKANIKAL
Ketua Penolong Pengarah
(J48)

Patrick Chang
(Patrick.Chang@sabah.gov.my

Bachelor of Engineering (Agricultural),
Universiti Pertanian Malaysia

PENGURUSAN SUMBER AIR
Ketua Penolong Pengarah
(J48)

Miklin Ationg
(Miklin.Ationg@sabah.gov.my

Bachelor In Civil Engineering
University Malaya
 

UKUR BAHAN & KONTRAK
Ketua Penolong Pengarah
(J48)
Jennifer Wong
Jennifer Wong
(Jennifer.Wong@sabah.gov.my

Bachelor of Science in Quantity Survey,
University of Galmorgan

HIDROLOGI & UKUR
Penolong Pengarah Kanan
(J44)

Margaret Chong
(Margaret.Chong@sabah.gov.my)

 Bachelor of Science in Civil Engineering
Universiti Teknologi Malaysia

PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
Pegawai Tadbir Kanan
(N44)

Norhaidah Matnoor
(Norhaidah.Matnoor@sabah.gov.my)

Bacelor of Management
Open University Malaysia
 

AKAUN
Akauntan
(W44)

Norlizah Ag. Ahmad
(Norlizah.AgAhmad@sabah.gov.my)

Ijazah Perakaunan
Universiti Utara Malaysia

KOTA MARUDU 
Jurutera Daerah
(J44)


Pelek Bongon
(Pelek.Bongon@sabah.gov.my)

Bacelor Kejuruteraan Awam
Universiti Malaysia Sabah

TAWAU
Jurutera Daerah
(J44)

Syahzarul Rizal bin Joddari
(SyahzarulRizal.Joddari@sabah.gov.my)

Bacelor Kejuruteraan Awam
Universiti Malaysia Sabah

   

PENAMPANG/KOTA KINABALU
Jurutera Daerah Kanan
(J48)

Ir. Irene Choo

(Irene.Choo@sabah.gov.my)
Bachelor of Civil Engineering
University of Birmingham

 

KOTA BELUD
Jurutera Daerah
(J44)

Lanree Asing
(Lanree.Asing@sabah.gov.my)

Bachelor of Civil Engineering
Universiti Malaysia Sabah

RANAU
Jurutera Daerah
(J44)


Charles Ng Yau Ming
(YauMing.Ng@sabah.gov.my)

Bachelor of Mechanical Engineering (UPM)
Bachelor of Civil Engineering (UTM)

 

PAPAR
Jurutera Daerah
(J48)


Abdul Rahim Abdul Rahman

(AbdRahim.AbdRahman@sabah.gov.my))

Bachelor of Civil Engineering
Universiti Sains Malaysia

KENINGAU 
Jurutera Daerah
(J44)

Jaffri Bahan

(Jaffri.Bahan@sabah.gov.my)
Bachelor Of Civil Engineering
Universiti Sains Malaysia

TAMBUNAN
Jurutera Daerah
(J44)

Terence Wong

(Terence.Wong@sabah.gov.my)
Bachelor Of Civil Engineering
Universiti Kebangsaan Malaysia

 

TENOM
Jurutera Daerah
(J44)

Joseph Dinor
(Joseph.Dinor@sabah.gov.my)
Bacelor Civil Engineering
Masters Pengurusan Sungai & Saliran Bandar
Universiti Sains Malaysia


TUARAN
Jurutera Daerah
(J44)

Mohd Khairul Anwar bin Abdul Rahman
(MohdKhairulAnwar.AbdulRahman@sabah.gov.my)

Bachelor Engineering (Civil)
Universiti Teknologi Malaysia

SANDAKAN
Jurutera Daerah
(J44)

Frazer Duing
(
Frazer.Duing@sabah.gov.my)
Bachelor of Engineering
Universiti Teknologi Malaysia

 

BEAUFORT
Jurutera Daerah
(J44)

Pg. Ismail Bin Pg. Othman
(PgIsmail.PgOthman@sabah.gov.my)

Bachelor of Engineering (Civil)
Universiti Teknologi Malaysia

KUDAT
Pegawai Daerah
(J38)

Voo Hon Vun
(HonVun.Voo@sabah.gov.my)

Diploma in Civil Engineering
Universiti Teknologi Malaysia

 

 

MSC Malaysia Sabah Government Mampu MY Government 1 Malaysia Jabatan Perdana Menter Pemandu myeg
Dasar Privasi & Keselamatan | Penafian & Syarat Penggunaan
Paparan terbaik menggunakan Mozilla Firefox dengan resolusi skrin 1024x768. Hakcipta Terpelihara JPS 2011-2019
Direka dan Disunting oleh TraxMultimedia Sdn Bhd
Valid CSS! WCAG 2.0 (Level AA)